Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105648/0001

Wiener Silber Tabatiere,

Silber, Innenvergoldung, rechteckig, Rillendekor, inseitig Widmungsgravur von 1934, 10 x 6,5 cm, Gewicht 109 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

16.07.2020 - 15:26

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Silber Tabatiere,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 16.07.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online