2 Cloisonné Weihrauchbrenner,
Japan, Höhe 10,5 und 7,5 cm
Expert: Regina Herbst
31.07.2020 - 15:03
- Cena:
2 Cloisonné Weihrauchbrenner,
Japan, Höhe 10,5 und 7,5 cm
Expert: Regina Herbst
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitAntiquitäten | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 31.07.2020 - 15:03 |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Alfons Ortner
- Heinrich Heuer *, 3 Bilder:
- Brillant Collier zus. ca. 0,30 ct
- Vier Hämmer, ab 17. Jh.