Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-104687/0040

3 Miederstecker und 2 Hutnadeln,

Silber bzw. Metall, teilweise emailliert, Glas- bzw. Schmucksteine, Längen 16 bis 27 cm, beschädigt, Teile fehlen, 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

31.07.2020 - 15:12

Cena:
EUR 140,-

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Antiquitäten
Online do: 31.07.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online