Brillantring zus. ca. 0,90 ct
Weißgold 585, RW 63, 5,4 g, Krappen tlw. abgerieben WARE AUS PRIVATBESITZøg5
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
29.07.2020 - 15:06
- Cena:
EUR 497,-
Brillantring zus. ca. 0,90 ct
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitSchmuck | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 29.07.2020 - 15:06 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Saphirring
- Künstler 20. Jhdt.
- Medaillon an Uhrenkette