Altschliffbrillantbrosche um 1900, zus. ca. 0,50 ct
Gold 580/Silberfassung, 3,4 g
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
21.07.2020 - 15:27
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gold 580/Silberfassung, 3,4 g
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 21.07.2020 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Linz |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffdiamant Saphir Ohrringe
- Brillantdamenring