Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061825/0008

Angelo Trentin

(Udine 1850-1912 Wien) Junge Schönheit mit Rotkehlchen, signiert und datiert ATrentin 1887, Öl auf Holz, 59 x 37 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.06.2017 - 15:48

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Angelo Trentin

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesene Bilder
Datum: 06.06.2017 - 15:48
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online