Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070254/0005

Künstler des 19. Jhdt.

Der kleine Trommler, Öl auf Leinwand, 70 x 57 cm., gerahmt, Farbabblätterung (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

21.07.2020 - 10:04

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Künstler des 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.07.2020 - 10:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online