Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071252/0001

Mezey, um 1900

Frühling am Land, signiert Mezey, Öl auf Holz, 17,5 x 23,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.07.2020 - 10:09

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Mezey, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Bilder
Datum: 21.07.2020 - 10:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online