Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069279/0010

A. Friso, 20. Jahrhundert

Ausgelassene Unterhaltung im Weinkeller, signiert A. Friso,Öl auf Leinwand, 74 x 100 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

21.07.2020 - 10:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

A. Friso, 20. Jahrhundert

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.07.2020 - 10:19
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online