Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071251/0017

Künstler 19. Jahrhundert

Blick auf eine Burg, rückseitig alt bezeichnet "Wolkenstein, Ober-Österreich", Öl auf Leinwand, 42 x 52,5 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.07.2020 - 10:22

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.07.2020 - 10:22
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online