Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048510/0001

Altschliffdiamant Solitär ca. 1,20 ct

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, 9,3 g, RW 60, eine Krappe abgerieben, Nachfassung wird empfohlenøg9

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

06.08.2020 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 06.08.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.07. - 05.08.2020