Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048557/0004

Diamantarmband zus. ca. 0,20 ct

Gold 750, Platin 950, Altschliffdiamanten und Diamantrauten, französische Punzierung, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., Länge ca. 17,5 cm, 7,1 g, tlw. leicht abgerieben øG7

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

06.08.2020 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 512,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 06.08.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.07. - 05.08.2020