Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048629/0001

Diamantanhänger zus. ca. 2 ct

Gold ca. 750, Platinauflagen, Altschliffdiamanten und Diamantrauten, Diamanten im Rosenschliff, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 9,9 g, auch als Brosche tragbarøG10

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

06.08.2020 - 15:22

Dosažená cena: **
EUR 2.176,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Diamantanhänger zus. ca. 2 ct

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 06.08.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.07. - 05.08.2020