Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023685/0001

Markus Vallazza *

(St.Ulrich, Gröden, 1936 geb.) "Turnier" handsigniert Markus, Radierung 1/40 nummerierten Abzügen, Stockgröße ca. 19 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

27.07.2020 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Markus Vallazza *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 27.07.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online