Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023723/0002

Anonymer Künster 1. Hälfte 19. Jahrhundert

Maronistanitzel, unsigniert, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 20,5 x 23 cm, verglast gerahmt, Altersspuren, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

27.07.2020 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 27.07.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online