Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023532/0006

Rudolf Szyszkowitz *

(St. Martin/Villach 1905-1976 Graz, Studium Wiener Akademie und Landeskunstschule Graz) Beim Backen, monogrammiert SZ, Bleistiftzeichnung auf Papier, Bildausschnitt 37 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

27.07.2020 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Rudolf Szyszkowitz *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 27.07.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online