Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023586/0001

Künstler 1. Viertel 20. Jhdt.

Gebirgslandschaft, handsigniert, datiert M. Miltenberger 31, Öl auf Leinwand, 43,5 x 31,5 cm, in schwarzem Profilholzrahmen, Leinwand verschmutzt, wellig, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

27.07.2020 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Künstler 1. Viertel 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 27.07.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online