Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021762/0037

Ungarischer Künstler um 1900

Wahrsagerin mit zwei jungen Bäuerinnen, signiert Jaszay J (Jozsef Jaszay?), Öl auf Leinwand auf Karton, 55 x 77 cm, gerahmt,

20.07.2020 - 10:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ungarischer Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.07.2020 - 10:16
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online