Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022366/0002

Steigendes Pferd

, Porzellan, Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Entwurf Karin Jarl-Sakellarios, Modellnummer 1732, weiß glasiert, im Sockel bezeichnet "Jarl-S", Höhe 26,5 cm, unterglasurblaue Marke

20.07.2020 - 10:34

Vyvolávací cena:

Steigendes Pferd

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.07.2020 - 10:34
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online