Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022471/0010

Ovaler Tisch

2. H.19. JH., braun mattiertes beschnitztes Hartholzgestell mit nußfurnierter Platte und Zarge, 63 x 110 x 73 cm, im Zuge einer Restaurierung höhenverändert

20.07.2020 - 10:55

Vyvolávací cena:

Ovaler Tisch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.07.2020 - 10:55
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online