Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022421/0007

Kleine Kommode

modifizierte engl. Stilform, Mitte 20. JH., Mahagoniausführung mit 4 Laden, ca. 85 x 78 x 50 cm, Gebrauchsspuren, Platte fleckig

20.07.2020 - 11:06

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:

Kleine Kommode

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.07.2020 - 11:06
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online