Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022492/0001

Bauerntruhe

sogenannte 12 Aposteltruhe, Obdach, Kärnten, 2. Hälfte 18. JH., Zirbenholzkorpus, ehemals auf Sockel, frontseitig in 12 Bogenfelder gegliedert, seitliche Eisenhandhaben, mehrladige Inneneinrichtung, ca. 62 x 138,5 x 69 cm, Altersspuren, Sockel, 4 Innenladen und Schloß fehlen

20.07.2020 - 11:19

Vyvolávací cena:

Bauerntruhe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.07.2020 - 11:19
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online