Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022388/0010

Schiffsmodell eines Kriegsschiffes

Mitte 20. JH., kunststoffverkleideter Holzrumpf, Höhe ca. 47 cm, Länge ca. 137 cm, Altersspuren, div. Teile lose und fehlend

20.07.2020 - 11:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.07.2020 - 11:20
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online