Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025026/0021

Heinrich Kauffungen

(Wien um 1900) Donauauen bei Klosterneuburg, signiert: H Kauffungen., Titel laut altem Inventar, rückseitig betitelt, Aquarell und Deckweiß auf Papier, ca. 36 x 56 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

28.07.2020 - 15:02

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Heinrich Kauffungen

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 28.07.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online