Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025190/0014

Franz (Frantisek) Xaver Diblik *

(Nalzovice 1887-1955 Prag) Knabenportrait, signiert: F. X. Diblik, datiert: 1929, Öl auf Leinwand, ca. 57,5 x 47,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

28.07.2020 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 28.07.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online