Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025027/0003

Maximilian Strasky *

(Österreich 1895 geb.) Latemar in Südtirol, signiert: M. Strasky, Öl auf Leinwand, ca. 80 x 60 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

28.07.2020 - 15:12

Vyvolávací cena:

Maximilian Strasky *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 28.07.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online