Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025181/0001

Fritz Staudner *, paar Bilder

(Salzburg 1926 geb.) Zwei Berglandschaften - Gegenstücke, signiert: F. Staudner, Öl auf festem Karton, jeweils ca. 30 x 40 cm, jeweils gerahmt (2)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

28.07.2020 - 15:29

Vyvolávací cena:

Fritz Staudner *, paar Bilder

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 28.07.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online