Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119851/0000

Vase/Kerzenständer

aus ungarischem Porzellan, Marke Herend, weiß glasiert, farbig floral bemalt, goldgeziert, Höhen 14 und 27,5 cm, am Boden gemarkt und nummeriert, Aufsatz beschädigt unsachgemäß repariert

Expert: Friedrich Reinbacher

10.08.2020 - 15:13

Vyvolávací cena:

Vase/Kerzenständer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.08.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online