Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023582/0002

Deckelvase

aus Wiener Porzellan, Marke Augarten, weiß glasiert, farbig floral bemalt, gold gerändert (Dekor 5034/reiches, buntes Blumenbouquet), Höhe ca. 31 cm, am Boden mit unterglasurblauem Bindenschild gemarkt, nummeriert, neuwertig

Expert: Friedrich Reinbacher

10.08.2020 - 15:15

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Deckelvase

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.08.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online