Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023586/0005

Künstler 1. Drittel 20. Jhdt.

Bachlandschaft mit figuraler Staffage, unleserlich beschriftet, Mischtechnik auf Karton, Bildausschnitt 18,5 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

10.08.2020 - 15:31

Vyvolávací cena:

Künstler 1. Drittel 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.08.2020 - 15:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online