Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023402/0016

Künstler um 1900

Wanderer in Gebirgslandschaft, unleserlich signiert, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 25,5 x 16,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stockfleckig, Rahmen trockenrissig

Expert: Friedrich Reinbacher

10.08.2020 - 15:32

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.08.2020 - 15:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online