Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023494/0002 -

Werner Wolfgang Schimpl *

(Graz 1949, Mitglied des Werkbundes, Gastschüler d. Kunstgewerbeschule Graz) "Äsendes Wild", handsigniert, datiert W. Schimpl 83, Aquarell Papier, Blattgröße 43 x 61 cm, unter Glas, Untergrund wellig, Glas gebrochen

Expert: Friedrich Reinbacher

10.08.2020 - 15:36

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Werner Wolfgang Schimpl *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.08.2020 - 15:36
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online