Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023026/0026 -

William Unger

(Landschaftsmaler um 1900) auf der Rückseite unleserlich betitelt, handsigniert, datiert W. Unger 1921, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 22,5 x 23 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stockfleckig, Rahmen bestoßen REDUZIERT

Expert: Friedrich Reinbacher

10.08.2020 - 15:37

Vyvolávací cena:

William Unger

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.08.2020 - 15:37
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online