Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023634/0031

Monogrammist 1. Viertel 19. Jhdt.

Gesellschaftliche Zusammenkunft, monogrammiert, datiert, Bleistiftzeichnung auf Papier, Bildausschnitt 27,5 x 39,5 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt, Altersspuren, verschmutzt, Rahmen beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

10.08.2020 - 15:37

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.08.2020 - 15:37
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online