Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023634/0003

Künstler Mitte 20. Jahrhundert

Am Kirchplatz, unleserlich signiert, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 49 x 34 cm, Doppelpassepartout, verglast, gerahmt, stockfleckig/vergilbt

Expert: Friedrich Reinbacher

10.08.2020 - 15:38

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.08.2020 - 15:38
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online