Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 045-195446/0000

Brillantgarnitur zus. ca. 1 ct

Gold Weißgold 585, best. aus: Brosche, Ring, RW 55, 2 Ohrclips mit Stiften, 44,4 gøg44

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

13.08.2020 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.08.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.07. - 12.08.2020