Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-451881/0001

Allianzring

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, ein gelber Saphir, RW 60, 7,9 g, Tragespurenøg8

13.08.2020 - 15:07

Vyvolávací cena:

Allianzring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.08.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.07. - 12.08.2020