Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-451956/0001

Brillant Smaragdring

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,65 ct, RW 50, 5,2 g, Tragespurenøg5

13.08.2020 - 15:11

Vyvolávací cena:

Brillant Smaragdring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.08.2020 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.07. - 12.08.2020