Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047808/0003

Diamant Saphirgarnitur

Gold 750, Brillanten u. Diamanten im Sechzehnkantschliff zus. ca. 0,15 ct, best. aus: Ring, RW 56, 2 Ohrclips, 37,8 g, Clipspatente Gold 585øg37

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

13.08.2020 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Diamant Saphirgarnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.08.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.07. - 12.08.2020