Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048800/0002

Diamant Aquamarin Kettenring

Gold 585, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,45 ct, in Silberfassungen, Aquamarin ca. 1,50 t, 5,7 g, RW 55, Aquamarin mit Oberflächenmerkmalen, Tragespurenøg6

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

13.08.2020 - 15:50

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Diamant Aquamarin Kettenring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.08.2020 - 15:50
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.07. - 12.08.2020