Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048828/0004

Diamantgarnitur zus. ca.1,40 ct

Gold Weißgold 750, Brillanten u. Achtkantdiamanten, tlw. emailliert, best. aus: 2 Ohrclips, Brosche, 25,7 g øg26

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

13.08.2020 - 15:58

Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.08.2020 - 15:58
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.07. - 12.08.2020