Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048828/0006

Diamant Kulturperlengarnitur

Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,40 ct, best. aus: Ring, RW 49, 2 Ohrclips, 22,9 gøg20

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

13.08.2020 - 15:59

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Diamant Kulturperlengarnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.08.2020 - 15:59
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.07. - 12.08.2020