Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067946/0001

Eugen Jettel

(Johnsdorf 1845-1901 Lussingrande) Landschaft, Öl auf Leinwand, 38 x 55,5 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz: Kunstsalon Hermann Abels, Dresden, 1944; Privatbesitz Deutschland.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.08.2020 - 10:09

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Eugen Jettel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.08.2020 - 10:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online