Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071036/0004

Künstler um 1900

Rosen mit einer asiatischen Kanne, Öl auf Leinwand, 50 x 60 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

04.08.2020 - 10:10

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.08.2020 - 10:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online