Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069655/0003

W. Sandler um 1860

Mühle vor einer weiten Alpenlandschaft, undeutlich signiert, datiert W. Sandler (?) 1858 pinx., Öl auf Leinwand, 30 x 37 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.08.2020 - 10:14

Vyvolávací cena:

W. Sandler um 1860

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.08.2020 - 10:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online