Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071028/0002

Franz Brenner

(Wien 1873-1945) Das Burgtheater in Wien, signiert F. Brenner, Aquarell auf Papier, 27,5 x 39,5 cm, gerahmt,(BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

04.08.2020 - 10:19

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Franz Brenner

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 04.08.2020 - 10:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online