Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 65

Arthur Heyer

(Haarhausen 1872-1931 Budapest) Weiße Katze eine Biene beobachtend, signiert unten rechts: Heyer A., Öl auf Leinwand, ca. 39,5 x 48 cm, gerahmt, kleine weiße Farbspritzer

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

06.08.2020 - 14:21

Dosažená cena: **
EUR 768,-
Vyvolávací cena:

Arthur Heyer

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 06.08.2020 - 14:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2020