Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 108

Alois Nimmervoll*

(Linz 1943 geb.) Der Gasteiner Heilkrug, signiert und datiert unten rechts Alois Nimmervoll 1987, Acryl/Blattgold auf Leinwand, ca. 80 x 125 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.08.2020 - 14:35

Dosažená cena: **
EUR 1.280,-
Vyvolávací cena:

Alois Nimmervoll*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2020 - 14:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2020