Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 109

Günther Edlinger *

(Salzburg 1958 geb.) Weiblicher Rückenhalbakt, rückseitig signiert und datiert: Edlinger (20)06, sowie bezeichnet in Schablonenschrift: Günter Edlinger Unikat, Mischtechnik mit Kunstharz auf Leinwand, auf Keilrahmen, ca. 90 x 60 cm

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

06.08.2020 - 14:39

Dosažená cena: **
EUR 1.088,-
Vyvolávací cena:

Günther Edlinger *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2020 - 14:39
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2020