Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 124

Gustav Klimt

Eine Nachlese - 1946, 30 Lichtdrucktafeln (davon 9 Farbe), Blattformat je ca. 48,3 x 45,4 cm, Verlag: Franz Deuticke, Wien, in einer Auflage von 270 Exemplaren, Beilagetextheft, Mappenumschlag beschädigt, allgemeine Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.08.2020 - 14:44

Dosažená cena: **
EUR 3.840,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Gustav Klimt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2020 - 14:44
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2020